2002 yılı Dicle Üniversitesi; Rafineri Petro-Kimya, 2006 yılı Selçuk Üniversitesi; Kimya Bölümü mezunuyum. Türkiye’nin farklı şehirlerinde, ilaç ve optik sektörlerinde uluslararası faaliyet gösteren çok uluslu şirketlerin satış ve pazarlama departmanlarında (7 yıl) yer aldım. Ürün ve Marka alanlarında; Satış ve Pazarlama Yönetimi, Eğitimi, Pazar Analizi, Rekabet ve Veri Analizi konularında yetkinlik ve tecrübe sahibiyim. Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından satış ve pazarlama alanlarında kişisel gelişimime yönelik konularda eğitim sertifikalarına sahibim.

MS Office, Adobe Photoshop, Macromedia Dreamweaver, Macromedia Flash gibi popüler yazılımlar başta olmak üzere birçok yazılım konusunda bilgi sahibi ve çok iyi derecede bilgisayar kullanıcısıyım.

Okuma, Yazma ve Konuşma olmak üzere ileri düzeyde İngilizce, temel düzeyde Almanca dil bilgisine sahibim. Fotoğraf, Kitap, Film, Seyahat, Pazarlama, Ekonomi, Kişisel Gelişim ve Sosyal Medya alanlarına merak duymaktayım.

2014 yılından itibaren kişi ve kurumların Dijital Pazarlama Danışmanlığı ve Sosyal Medya Danışmanlığını yapmaktayım. Birlikte çalıştığım kişi ve kurumların dijital ihtiyaçlarına karşılık, dijital danışmanlık rolünü üstlenmekteyim. Danışmanlık yaptığım kişi ve kurumların; planlama, faaliyet geliştirme ve risk yönetimi aşamalarında zamanında ve kapsamlı bilgi edinmelerini sağlıyorum.

Danışmanlığı gerçekleştirdiğim kişi ve kurumların faaliyet gösterdiği sektördeki değişim ve gelişmeleri yakın takip ederek, fırsatları araştırarak dijitalleşme ihtiyaçlarına yaratıcı çözümler sunuyorum. Kaynakları maksimum verimlilikle kullanarak önemli katkılarda bulunuyorum.

Danışmanlığını gerçekleştirdiğim kişi ve kurumlarla güven dolu ve uzun süreli ilişkiler kurmak temel çalışma prensibim olup iş stratejimin temelini oluşturmaktadır. Birlikte çalıştığım kişi ve kurumların çıkarlarını korumak, değer katmak ve başarıyı arttırarak sürdürme hedefindeyim.

Sürdürülebilir ilişkilerimin odağında, birlikte çalıştığım kişi ve kurumların dijitalleşme ihtiyaçlarına değer katan, çözümler üreten, değişimi ve gelişimi ilke edinmiş yenilikçi gücüm var.

Yaşam boyu öğrenme ve fark yaratma ruhuna sahibim…