İnternet Sitesi Tasarımı

Kurumsal, E-Ticaret, Haber, Blog, Tanıtım sitesi tasarımları veya faaliyet gösterdiğiniz sektöre uygun özgün tasarımlar ile dijital dünyadaki yerinizi alın. Dijital dünyada sizi temsil eden internet siteniz; imajınıza güç kazandırır, iş ortaklarınıza güven verir, geniş kitlelere erişim imkanı sağlar ve bilinirliğinizi arttırır.

 • Geliştirilmiş yönetim paneli sayesinde internet sitesine kolaylıkla giriş yapıp, gönderilerinizi kısa sürede yayınlayabilirsiniz.
 • Estetik grafik ve tasarım çizgileri ile modern görünüme sahip siteler, aynı zamanda yüksek güvenlikli sunucularda barındırılmaktadır.
 • Tasarımlar arama motoru optimizasyonu (SEO’yu) %100 desteklemektedir, Responsive, HTML5, CSS3 ve Jquery özellikleri ile tablet ve mobil cihazlara uyum göstermektedir.
 • İnternet sitenize ait trafik ve performans raporları, aynı zamanda sitenizin yüksek hit (ziyaretçi) almasını sağlayacak geri bildirimleri aylık düzenli olarak sizinle paylaşmaktayım.
 • Anlaşma süresi boyunca problem yaşadığınız takdirde ücretsiz olarak teknik destek sağlamaktayım.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Faaliyet gösterdiğiniz sektöre yönelik klinik tablo çıkartarak yıllık sosyal medya planlama ve stratejinizi belirliyorum. İşletmenize uygun yayın seçeneğini barındıran ana akım sosyal medya kanallarınızı oluşturarak, optimize edilmiş hedef kitlenizle iletişime geçiyorum.

Oluşturduğum yıllık içerik takvimine paralel olarak gerçekleşmesi muhtemel real marketing senaryolarında aktif rol oynuyorum. İşletmenizin gerçek piyasa koşullarıyla birlikte yürütülecek tanıtım, kampanya ve marka bilinirliği faaliyetlerine uygun sosyal medya içerikleri hazırlıyarak kullanıcı etkileşimini maksimize ediyorum.

Sosyal medya kanalları üzerinden hedef kitlenin iletişimini ve etkileşimini artırarak, işletme ile tüketici/kullanıcı arasında duygusal bağ ve sadakat oluşmasını sağlıyorum.

Hedef kitlenin demografik, cinsiyet, yaş aralığı, eğitim düzeyi, meslek gibi kriterlerine yönelik tanıtım ve pazarlama kampanyaları düzenleyerek, hedef kitlenin genişlemesi, marka bilinirliği ve ürün satış rakamlarının artmasını sağlıyorum.

Faaliyet gösterilen sektörde dijital değişimi ve gelişimi takip ederek, işletmenin liderlik pozisyonuna oturmasını sağlıyorum.

Sosyal medya kanallarına ait kullanıcı analizleri, rekabet analizleri, aylık performans ve istatistiki bilgileri aylık düzenli olarak sizinle paylaşıyorum.


Sosyal Medya Danışmanlığı Eğitimi

Geleneksel pazarlamanın yerini almaya başlayan Dijital Pazarlama ile birlikte, Dijital Pazarlama Uzmanı, Dijital Pazarlama Müdürü, Dijital Pazarlama Stratejisti, İçerik Yöneticisi, İçerik Editörü ve Sosyal Medya Danışmanlığı ünvanları doğmuştur.

Sosyal Medya Danışmanlığı eğitimimiz maksimum 8 kişilik sınıflarda, toplam 48 saat olmak üzere 3 ay sürmektedir. Haftanın belirli bir gününde 4 saat olarak işlenmektedir. Eğitimimiz sonunda katılımcılar; ister freelancer olarak ister bir ajans bünyesinde yada işletmelerin dijital pazarlama departmanlarında, kişi veya kuruluşların sosyal medya faaliyetlerini yürütecek yetkinlikle mezun olmaktadırlar.

Sosyal Medya Danışmanlığı eğitimlerimizde; katılımcıların devam göstermeleri, proje çalışmaları ve ödev çalışmaları esas alınmaktadır. Eğitim sonunda katılımcıların, eğitim dönemini başarı ile tamamladığına dair Margise Creative’nden onaylı “Sosyal Medya Danışmanı” ünvanı ile sertifika verilmektedir.

Eğitim İçeriği :

 • Temel Hazırlık

Temel hazırlık dersinde katılımcılara; İletişim, Pazarlama, Reklam, Tasarım, Analiz, Raporlama konularında genel bilgi aktarılarak, sosyal medya yönetimindeki rolü ve kullanım şekilleri anlatılmaktadır.

 • Temel Photoshop

Temel photoshop dersinde katılımcılara; sosyal medya kanallarında kullanılan görsel içeriklerin özelikleri, görsel içerik hazırlanması ve görsel içerik hazırlanırken dikkat edilmesi gereken konular anlatılmaktadır.

 • Video İçerik

Sosyal Medya Kanallarında Video içeriklerin kullanılması, video içerik özellikleri, video editleme konuları anlatılmaktadır.

 • Giriş

Sosyal Medya Danışmanlığı eğitimine giriş konuları arasında; Medya nedir? Nasıl işler?  Medya ölçümlemesi nasıl yapılır? Sosyal Medya nedir? Sosyal Medya Kanalları nelerdir? Sosyal Medya’nın geleneksel medyaya karşı üstünlükleri anlatılmaktadır.

 • Sosyal Medya Kanalları

Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, Youtube, Linkedin, Google Plus, Pinterest, Tumblr, Swarm, Foursquare, Periscope, Snapchat, Vimeo sosyal medya kanallarının oluşturulması; Kişi, kuruluş veya bir işletmeyi temsil etmek; İçerik özellikleri ve içeriklerin hazırlanması, Kullanıcı optimizasyonu, Reklam kampanyaların oluşturulması, Raporlama, Veri analizi ve istatistiği, rakip analizi, Real marketing, Viral içerikler, Kriz yönetimi konuları işlenmektedir.

 • Seo, E-Mail Marketing, Banner Reklamlar, Pop-Up Reklamlar, Google Analytics ve Yandex Metrica konuları eğitim sonunda işlenmektedir.