Allegro’nun Yeni Yıl Reklam Kampanyası

Allegro Polonya’da faaliyet gösteren online açık arttırma sitesi olarak, hazırladığı yeni yıl reklam kampanyası ile büyük ses getirdi. Bir ay içerisinde 13 milyondan fazla izlenen reklam, yıl başına kadar izlenme sayısını ciddi oranda arttıracağa benziyor.

“Yeni başlayanlar için ingilizce” setini sipariş ederek, ingilizce öğrenmeye çalışan büyükbabanın, yeni yılda torununu ziyaret etmek için ingilizce öğrenmesini konu alıyor. Reklamda yaşına göre bazı hallerinin komik olması, reklamı izleyenler açısından keyifli olduğunu söyleyebilirim. Elbette ihtiyaçlarını tek tek sıralayıp; Valiz, Havlu, Terlik, Diş Fırçası gibi ürünlerin siteden sipariş edilebileceğinin sinyallerini de veriyor.

Torunun ile karşılaşmak için heyecanlı olduğu gözlenen büyükbabanın, ingilizce öğrenme çabaları sonuç veriyor. Duygusal bir sonla hazırlanan reklamın kullanıcılarda büyük etki yaratacağı aşikar. İzlediğinizde hak vereceğinize eminim 🙂

Yeni yıla kısa bir süre kalmışken, şirketlerin birbiri ardına yeni yıl kampanyalarını sıralamaları başlamak üzere. Bakalım kimler, yeni yılı yaratıcılığı ve etkileyiciliği ile fırsata çevirecek.

“Yeni başlayanlar için ingilizce” seviyesinde olsa da çeviri yapmak istedim 🙂 Keyifli seyirler diliyorum.
(Orjinal Reklam Videosu)

 

Yorum yok

Ne düşündüğünü bizimle paylaş