Instagram Hikayesi Kaydetme

Instagram’da Hikaye (Story) paylaşımı son dönemde büyük bir çılgınlığa dönüşmüş durumda. Her anını paylaşan kullanıcıların yanı sıra, takipçileri ile arasında kurduğu bağ ile güçlü bir story alışkanlığı yaratan kullanıcılar da bulunmakta. Instagram’ın Story Hikayesi bu denli populer olmuşken, ister istemez beğendiğimiz hikayeleri kaydetmek, saklamak veya bir başkası ile paylaşmak isteyebilmekteyiz. Instagram’da Hikaye (Story) kaydetmek sanılanın aksine oldukça basit iki adımda rahatlıkla gerçekleştirilebilmektedir. Burada özellikle şunu belirtmek istiyorum ki, android kullanıcıları bu tür uygulamalar açısından IOS kullanıcılarına göre daha avantajlı bir durumda. Buradaki yazımda Android kullanıcıları için özellike ücretsiz indirebilecekleri ve basit kullanımı ile Instagram Hikayesi Kaydetme (Download) yöntemini sizin için hazırladım.

Android Instagram Story Hikayesi Kaydetme – Download

Google Play içerisinde çok fazla gerekli gereksiz uygulamanın olması bazen canımızı sıkabilmektedir. bu anlamda deneyip, sonuçlarını gördüğüm bir uygulamayı sizinle paylaşıyorum. PEGI 3 tarafından geliştirilen StorySave uygulaması ile rahatlıkla Instagram Story Hikayelerini kaydedebilirsiniz. Google Play’de aratabilir yada burayı tıklayarak direk uygulamayı bulabilirsiniz.

Uygulamayı indirdikten sonra kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapın. Ardından açılan sayfada takip ettiğiniz kullanıcıların listesini göreceksiniz(Sol-1). Buradan hikayesini indirmeyi istediğiniz kullanıcı adını bastıktan sonra, kullanıcının paylaşmış olduğu hikaye ekranı açılacaktır. Açılan story hikaye sayfasında bulunan resimde gösterdiğim şekilde (Sağ-2) yer alan kaydetme (download) işaretine basın. Hepsi bu kadar. Evet. Sadece iki adımda dilediğiniz kullanıcının story hikayesini telefonunuza kaydedebilirsiniz. Deneyenler mutlaka yorumlarını benimle paylaşsın. Faydalı olması dileğiyle. Hoşçakalın.

Yorum yok

Ne düşündüğünü bizimle paylaş