Instagram’ın Popüler Hashtagleri ve Beğeni Arttırma

Instagram‘da paylaştığımız fotoğrafların daha fazla beğeni ve etkileşim alması istisnasız hepimizin istediği bir durum. Her alınan like yada gelen her takipçinin motivasyonumuzu arttırdığını da rahatlıkla söyleyebilirim. Bu durum aynı zamanda Twitter ve Facebook için de geçerli.

Instagram’da Nasıl Daha Fazla Beğeni Alabiliriz?

Instagram için olmazsa olmazların başında hashtag’ler gelir. Doğru ve popüler hashtag kullanımı beğeni, izlenme ve takibi büyük oranda etkiler. Peki popüler hashtagleri nasıl öğrenebiliriz? Öncelikle kişiselleştirilmemiş yani kategori hashtaglerinin ( #photo #istanbul #tatil #holiday vs.) popüler olduğunu belirttikten sonra, paylaşım yapacağınız kategoriye göre popüler hashtagleri paylaşan TagForLikes sitesi ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacaktır.

18 Genel kategoride popüler hashtagleri listeyen sitenin, alt kategorilerinde paylaşımınıza göre özelleştirilmiş hashtagleri bulabilirsiniz.

En Popüler Hashtagler

#love #tweegram #photooftheday #20likes #amazing #smile #follow4follow #like4like #look #instalike #igers #picoftheday #food #instadaily #instafollow #followme #girl #iphoneonly #instagood #bestoftheday #instacool #instago #all_shots #follow #webstagram #colorful #style #swag

Doğru hashtag kullanımına da dikkat etmeniz önemlidir.

Yorum yok

Ne düşündüğünü bizimle paylaş