Kişisel ve Kurumsal Sigorta Danışmanı

Eminim hepiniz bankalar tarafınızdan aranıp “Merhaba. Ben danışmanınız ….” gibi söylemlerle karşılaşmışsınızdır. “Size özel ….” gibi teklifler sunarak avantajlardan faydalanmamızı veya bilgi sahibi olmamızı istiyorlar. Bu tarz uygulamalara son dönemde GSM şirketleri de dahil oldu. “Efendim, ben danışmanınız …… ayda şu kadar dakika konuşuyorsunuz, avantajlı paketimiz olan …. geçmek ister misiniz?” şeklinde sorularla karşılaşıyoruz. Fakat herhangi bir durumda ya da ihtiyaç anında bu danışmanlara maalesef ulaşmak namümkün. Elbette kişinin veya kurumun profesyonellik gerektiren durumlarda bir danışmanının olması ve ihtiyaç anında ulaşılabilir olması en önemli konuların başında gelmektedir.

Aile Hekimleri bu anlamda verilebilecek en önemli örneklerden biridir. Söz konusu sağlık olduğunda ilk başvuracağımız kişidir aile hekimimiz. Çocuk sahibi isek, çocuğumuzun aşılarının takip edilmesi ve günü geldiğinde aranıp bilgi verilmesi, aile sağlığı merkezine davet edilmesi, sağlık gibi bir konuda büyük öneme sahiptir. Ailede gebe bulunması ve gebelik döneminin sağlıklı geçmesi adına da sürekli takip, kontroller ve gözlem altında olmak kişiye güven ve huzur veriyor doğrusu.

Yoğun iş yaşamının yanı sıra özellikle büyükşehirlerde yaşayanlar için zamanın çok önemli olduğu bir gerçek. Eminim ki hepimiz bir asistanımızın yada yardımcımızın olmasını isteriz. Belki de birden fazla, kim istemez ki? 🙂 Söz konusu durum özellikle ceza-i süreç gerektiren yada olası maddi ve manevi zararlara karşı profesyonellik gerektiren durumlar ise buna olduğundan daha fazla ihtiyaç duyarız. Mesela Avukat, Muhasebeci, Sigorta Danışmanı gibi çoğaltabiliriz örneklerimizi.

Kişisel ve Kurumsal Sigorta Danışmanı : Jülide ÇİLİNGİR

Yukarıda bahsetmiş olduğum ceza-i süreçlerde, maddi ve manevi zararlara karşı bizi koruyacak durumların başında aldığımız sigorta hizmetleri de gelmektedir. Kişisel ve Kurumsal Sigorta Danışmanı olan Jülide Hanım; tüm sigortacılık işlemlerinin yanında özellikle de Sağlık Sigortası, Kasko Sigortası, Konut Sigortası, Ferdi Kaza Sigortası, Seyahat Sigortası konularında hizmet vermektedir. Eviniz, arabanız yada söz konusu sağlığınız ise bu anlamda ihtiyaçlarımızı doğru teşhis eden, menfaat ve çıkarlarımızı koruyan, en önemlisi erişilebilir olması ile daima yanımızda yer almaktadır. Dile kolay 27 yıllık sektör deneyimi ile Kişisel yada Kurumsal olarak sigortacılık hizmetlerinde ekibiyle birlikte sigortacılık işlemlerinizin takip edilmesi, sektörel güncellemelerin – değişimlerin  zamanında sizinle paylaşılması ve olabilecek fırsatlarda sizi yönlendirmesi, çıkar ve menfaatleriniz için oldukça önemlidir.

Avrasya Sigorta Acenteleri Derneği (AVSAD) Yönetim Kurulu üyesi olan Jülide Hanım; DMW Internetional Diplomaten (Uluslararası Diplomatlar Birliği), DMW Uluslararası Eğitim ve Danışmanlık, TÜRDER (Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Derneği), Türk Kuzey Kıbrıs Türk Ticaret Odası’nda da Yönetim Kurulu Üyeliği yapmaktadır.

Yorum yok

Ne düşündüğünü bizimle paylaş