Marvelous Designer – 3 Boyutlu Tasarım

Marvelous Designer tasarımcılara yönelik geliştirilen 3 boyutlu bir programdır. Bu program sayesinde 3 boyutlu karakterler oluşturabilir, oluşturduğumuz bu karakterlere kıyafetler tasarlayabiliriz. Program ile yapılan tasarım işlemlerinin tamamını 3 boyutlu olarak sonuçlandırabiliyoruz tıpkı gerçek yaşamdaki gibi…

Özellikle moda ve animasyon sektörüne yönelik olan bu program sayesinde gerek manken modeller oluşturmak gerekse oyun karakteri oluşturabilme imkanına sahibiz. Basit bir kullanım arayüzüne sahip olan Marvelous Designer ile tekstil sektörüne yönelik eşarp, halı, perde, fular, ceket gibi tasarımlar gerçekleştirilebilir ve bu tasarımlara dolgu, esneklik, cep büyüklüğü, kol manşetleri gibi detaylar ekleyebiliriz.

Bu program sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde karakterler oluşturabilir, oluşturduğunuz karakterlere kıyafetler tasarlayabiliriz. Yaptığımız tasarımları bir manken aracılığıyla tıpkı gerçek yaşamdaymış gibi bir podyum üzerinden seyredebiliyoruz. Yapılan tasarım ürünlerini hayal etmek yerine gerçekçi olarak görme imkanına sahip olabiliyoruz.

Marvelous Designer ile Hazırlanan Çalışmalar

Yorum yok

Ne düşündüğünü bizimle paylaş