Tuyap 2016 İstanbul Kitap Fuarı

TUYAP 2016 İstanbul – Sabırsızlık ve heyecanla beklediğimiz koca bir sezon daha bitti. Yayınevlerinin ve kitapların bir araya geldiği TUYAP Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı bugün bitiyor. Yeni çıkanlar, en çok satanlar, yazarlar, çizerler, dergiler… hepsi birbirinden muhteşemdi.

Son günlerinin haftasonu olması itibariyle yoğun bir ziyaretçi akınına uğrayan fuar, tüm kitapseverler gibi beni de sevindirdi. Beylikdüzü’nde yer alan fuar alanına ulaşmak için yoğun kalabalıkların oluştuğu ve üst geçitleri kullanmanın bile zor olduğu anların yaşandığına haberlerden şahit oldum. 13 bin metrekarelik alanda gerçekleştirilen fuarı tam anlamıyla gezmek için bir günden daha fazlası gerektiğini söyleyebilirim.

İmza almak için uzun kuyruklar oluşturanlar, yorgunluktan mola verenler, acıkanlar, biribirini kaybedenler derken keyifle geçen bir kitap fuarını daha sonlandırdık 🙂 Haftasonu büyük bir ziyaretçi akınının, izdihamın olacağını daha önceki fuar deneyimlerinden bildiğim için, daha rahat olması itibariyle hafta içi tadını çıkara çıkara gezdiğimi söylemeliyim. Bu ziyaretim esnasında fuara katılamayanlar için de küçük bir video hazırladım. Fuara katılamayanların meramını bir nebze gidermek adına. Keyifli seyirler 🙂

Tuyap 2016 İstanbul Kitap Fuarı

Yorum yok

Ne düşündüğünü bizimle paylaş